اخبار

طی مراسمی با حضور استاندار اردبیل:

بانوان فعال تشکلات کارگری و کارفرمایی استان اردبیل تجلیل شدند

بانوان فعال تشکلات کارگری و کارفرمایی استان اردبیل تجلیل شدند
همزمان با ولادت حضرت زهرا (ص) طی مراسمی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از بانوان فعال تشکلات کارگری و کارفرمایی استان اردبیل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ همزمان ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن، استاندار اردبیل از بانوان فعال تشکلات کارگری و کارفرمایی و بانوان شاغل در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تجلیل کرد.

اکبر بهنامجو در این مراسم گفت: ایفای نقش مادری درکنار مسئولیت‌پذیری در حوزه کار و اشتغال از سختی‌های موجود برای بانوان شاغل است اما شاهدیم که زنان شاغل در اکثر موارد توانسته‌اند با مدیریت در هر دو عرصه به خوبی از پس کارها برآیند.

وی با اشاره به اینکه حضور زنان در عرصه کار یک مشارکت اجتماعی است گفت: با بهره برداری از واحدهای اقتصادی جدید فرصت اشتغال بیشتر برای فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم خواهد شد.

استاندار اردبیل تاکید کرد: ایجاد اعتقاد و باور جدی به لزوم حضور زنان در سطوح مختلف جامعه، رفع تبعیض شغلی آنان و بهره‌برداری بهینه از استعدادها و توانایی‌های زنان از جمله برنامه‌هایی است که باید در مورد زنان شاغل در ادارات مدنظر قرار گیرد.

بهنام جو خاطرنشان کرد: هر قدر در محیط کار و به ‌طور کلی در جامعه منزلت و کرامت اجتماعی و انسانی زنان حفظ شود، به ‌مراتب شاهد افزایش سطح سلامت خانواده‌ها بویژه در امور تربیتی و فرهنگی خواهیم بود.

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید