اخبار

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی

تسهیلات قرض الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی
در دیدار رئیس هیئت مدیره کانون کارگری بازنشستگان استان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان شد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی در اردبیل پرداخت شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ صبح امروز جلسه ای با حضور رئیس هئیت مدیره کانون کارگران بازنشسته استان و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل جهت بررسی مسائل و مشکلات کارگران بازنشسته استان اردبیل برگزار شد.

 برنجیان، رئیس هیئت مدیره کانون کارگری بازنشستگان استان اردبیل ضمن تاکید بر اهمیت ارج نهادن به وضعیت رفاهی کارگران بازنشسته گفت: متاسفانه با شیوع گسترده بیماری کرونا و با توجه شرایط سنی بالای بازنشستگان و بیماری های زمینه ای آنان، اماکن ورزشی و رفاهی این عزیزان متوقف گردیده است که امیدواریم در ماه های آینده با بازگشت به شرایط عادی امکانات مذکور بازگشایی شود.

وی افزود: این کانون امسال توانسته است به ۲ هزار ۸۰۰ نفر عضو وام ۵ میلیون تومانی به نرخ سود ۴ درصد اعطا کند.

ایشان در ادامه تصریح کرد: با توجه به ظرفیت کانون بازنشستگان کارگر استان اردبیل، تعداد 44 هزار نفر توسط این کانون بیمه تکمیلی شده اند که از این تعداد 28 هزار نفر بیمه شده اصلی و 16 هزار نفر نیز بیمه شدی تبعی می باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات هیئت مدیره کانون های کارگران بازنشسته شهرستان های تابعه گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با استفاده از ظرفیت مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردبیل در برگزاری انتخابات این کانون نهایت همکاری را خواهد نمود.
۳۰ دی ۱۳۹۹ ۰۷:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید