اخبار

دومین رویداد استارتاپی گردشگری و صنایع خلاق برگزار شد

دومین رویداد استارتاپی گردشگری و صنایع خلاق برگزار شد
این رویداد با همکاری پارک علم و فناوری و مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و شتابدهنده تیک آپ و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ دومین رویداد کارآفرینی گردشگری و صنایع خلاق با همکاری پارک علم و فناوری استان،اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و شتابدهنده تیک آپ بصورت مجازی برگزار شد.

رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در این رویداد سه روزه که در تاریخ 24 دی ماه شروع به کار و در روز 26 دی به پایان رسید، بیش از 50 نفر از صاحبان ایده، دانشجویان و فارغ التحصیلان در قالب 8 تیم و در 8 محور دیداری و شنیداری، هنرهای تجسمی و نمایشی، یادگیری، نشر و چاپ، صنایع دستی و گردشگری، طراحی و معماری، کسب و کارهای دیجیتال، اسباب بازی و سرگرمی و فضای مجازی شرکت کردند.

احسان کاتب خاطرنشان شد: شرکت کنندگان طی 3 روز و روزانه بیش از 8 ساعت طی آموزش های فشرده مجازی قرار گرفتند و داوری این رویداد با حضور و همکاری پارک علم و فناوری، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی، سازمان سراج و مرکز نوآوری رسانه های دیجیتال در روز جمعه 26 دی برگزار شد که در نهایت 3 تیم به عنوان تیم های برتر و 2 تیم شایسته تقدیر شناخته شدند.

۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید