اخبار

ثبت نام ۱۰۸۷ کارگر، گروه کار و واحد اقتصادی در استان اردبیل در جشنواره امتنان

جشنواره امتنان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از ثبت نام ۱۰۸۷ کارگر، گروه کار و واحد نمونه در استان اردبیل در سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی گفت: در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه ۱۰۸۷ کارگر، واحد تولیدی و گروه کار شامل کارگر، واحد تولیدی و گروه کار در سامانه سی و دومین جشنواره ثبت نام کرده اند. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با اشاره به اتمام مرحله فرایند اولیه داوری تصریح کرد: از هر بخش اقتصادی (صنعت، کشاورزی و خدمات) یک کارگر، یک گروه کار و یک واحد نمونه که بالاترین امتیاز را کسب کنند، انتخاب خواهند شد.

وی تصریح کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا در سال جاری بازه زمانی ثبت نام در این جشنواره از چهارشنبه 14 آبان ماه لغایت جمعه 14 آذرماه در نظر گرفته شده بود که دو مرتبه دیگر مهلت ثبت نام تمدید شد.

رحیمی ادامه داد: مرحله داوری فیزیکی از طریق بازدید حضوری جهت راستی آزمایی طرح ها پس از مرحله نخست شروع و سوم بهمن ماه نتیجه نهایی پذیرفته شدگان مشخص می شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اردبیل در پایان اظهار کرد: جشنواره امتنان هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه های کار نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.


۲۰ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید