اخبار

کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان و نوجوانان «نقد و بررسی نظام آموزشی کنکور محور»

کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان و نوجوانان
کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان و نوجوانان «نقد و بررسی نظام آموزشی کنکور محور» از سوی معاونت رفاه اجتماعی با همکاری مرکز توانمندسازی حاکمیت و جامعه جهاد دانشگاهی، روز دوشنبه 15 دی ماه ساعت 10 الی 12 به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، چهارمین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان و نوجوانان با موضوع «نقد و بررسی نظام آموزشی کنکور محور» توسط معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  15 دی ساعت 10 تا 12 به صورت مجازی برگزار می شود.

در این نشست سید محمد بطحایی وزیر پیشین آموزش و پرورش به بررسی و نقد نظام آموزشی کنکور محور خواهند پرداخت و از مولفان سه اثر رسانه‌ای برگزیده‌ خبرنگاران در حوزه‌ی نقد و بررسی کنکور به انتخاب دفتر اجتماعی مرکز پژوهشهای مجلس تقدیر خواهد شد.

نشست اول کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان و نوجوانان با عنوان "قانون تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیرایرانی: ارزیابی سیاست و مسیر پیش رو " 21 مهر ، دومین نشست درباره "بازنمایی رسانه‌ای مسائل کودکان" 12 آبان و سومین نشست با موضوع "آموزش مجازی و فقرا" 10 آذر برگزار شده است.

برگزاری این نشست‌‌های تعاملی با هدف هم‌افزایی بخش سیاستگذاری و مدنی برای بهبود وضعیت کودکان در دستور کار معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد. نمایندگان رسانه های جمعی فعال در حوزه کودک که موفق به شرکت در نشست‌های قبل نشده‌اند، برای شرکت در نشست و دریافت لینک جلسه مجازی می توانند با ارسال نام، شماره همراه و رسانه محل فعالیت با آدرس child@iran-bssc.ir مکاتبه کنند.

به خبرنگاران شرکت‌کننده در نشست‌های این کارگاه تعاملی گواهی معتبر شرکت در کارگاه ارائه خواهد شد
۱۲ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷
روابط عمومی هیات ورزش کارگری اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید