اخبار

۱۳۰۰ نفر از جامعه کارگری اردبیل در طرح ملی مسکن حائز شرایط شدند/پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی با الویت کارگران و تعاونی ها

طرح ملی مسکن
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی توسط بانک توسعه تعاون برای تامین مسکن کارگران و تعاونی هایی واجد شرایط که در طرح اقدام ملی مسکن نام‌نویسی و تکمیل وجه کرده اند با اولویت پرداخت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در تشریح طرح اقدام ملی مسکن گفت: بر این اساس با تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی برای احداث واحد مسکونی ویژه کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی منعقد شده از مجموع افرادی که در این استان در طرح اقدام ملی مسکن نام‌نویسی کرده‌اند ۱ هزار و ۳۱۳ نفر از جامعه کارگری شرایط آنها برای برخورداری از مزایای این طرح احراز شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با بیان اینکه زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی این متقاضیان تا پنجم دی ماه بوده است، گفت: با مذاکرات صورت گرفته بین ۲ وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی، این زمان برای جامعه هدف تمدید شد.

رحیمی ادامه داد: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه‌های هدف مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آنها کامل شده باشد. 

وی اظهارکرد: بانک توسعه تعاون وام ۱۰۰میلیون تومانی برای تامین مسکن در اختیار کارگران قرار می‌دهد که از بین آنها کارگرانی که در طرح اقدام ملی مسکن نام‌نویسی کردند و واجد شرایط هستند در اولویت پرداخت وام قرار خواهند گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با بیان اینکه علاوه بر کارگران، تعاونی‌ها هم جزو مشمولان وام ۱۰۰ میلیون تومانی هستند افزود: آنهایی که در قالب تعاونی متقاضی ساخت مسکن هستند می‌توانند این وام را علاوه بر سایر تسهیلات دریافت کنند.

۱۵ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید