اخبار

۳۰۰ بسته مومنانه معیشتی با مشارکت شرکت سیمان آرتا اردبیل تهیه شد

کمک مومنانه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تعداد ۳۰۰ بسته معیشتی با مشارکت شرکت سیمان آرتا اردبیل، نگین زرین چوب آرتاویل و آرتاجوجه سبلان تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛ تعداد ۳۰۰ بسته معیشتی با مشارکت شرکت سیمان آرتا اردبیل، نگین زرین چوب آرتاویل و آرتاجوجه سبلان تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان با اشاره به حضور فعال خیرین در پویش کمک های مومنانه گفت: بیش از ۱۴۰ هزار بسته معیشتی در قالب کمک مومنانه از اول شیوع کرونا در استان توسط خیرین تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با بیان اینکه سومین مرحله از پویش کمک های مومنانه در استان آغاز شد، گفت: مشارکت کارفرمایان اردبیلی و جامعه کار و تولید در کمک به نیازمندان ارزشمند و قابل تقدیر است.

رحیمی گفت: شهادت سردار والامقام، حاج قاسم سلیمانی، سردار سرافراز سپاه اسلام، چهره درخشان مقاومت اسلامی و نماد هنر ایستادگی در برابر مستکبران آمریکایی، متجاوزان صهیونیستی و تروریست‌های منطقه بود و امروز پس از یکسال از گذشت شهادت این سردار رشید بر همگان مسجل است که خون این سردار افتخارآفرین، الهام‌بخش مقاومت در سراسر جهان اسلام بوده و مکتب سلیمانی در تاریخ ایران ماندگار خواهد ماند.

وی با عنوان اینکه سردار سلیمانی نشان از یک مکتب و نماد مقاومت و اتحاد اسلامی است: محبوبیت ایشان با خون رنگین وی آمیخته شده است.

۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید