اخبار

مرحله دوم اعطای تسهیلات کرونایی به فعالان و بنگاههای آسیب دیده حوزه فرهنگ، هنر و رسانه آغاز شد

تسهیلات کرونا نشریات
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از آغاز مرحله دوم اعطای تسهیلات کرونایی به فعالان و بنگاه‌های آسیب‌دیده حوزه فرهنگ، هنر و رسانه در سطح این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم ضمن اشاره به آثار شیوع بیماری کرونا در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، آموزشی و همچنین حوزه فرهنگی، هنری و رسانه‌‏ای بیان کرد: به منظور تامین بخشی از خساراتی که به فعالیت ها و واحدهای کسب و کار آسیب دیده از کرونا در حوزه فرهنگی، هنری و رسانه‌‏ای وارد شده، ستاد ملی مقابله با کرونا دستورالعمل جدیدی در خصوص پرداخت تسهیلات به این واحدها در حوزه فرهنگی، هنری و رسانه‌‏ای مقرر کرده است.

وی افزود: این دستورالعمل بر مبنای مصوبات جلسه چهل و هشتم ستاد ملی مبارزه کرونا با موضوع حمایت از فعالیت‏‌ها و مشاغل غیردولتی به شدت آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا در بخش فرهنگ، هنر و رسانه و تخصیص بودجه‌‏ای بالغ بر ۱۷۰۰ میلیارد تومان از طریق پرداخت تسهیلات بانکی با کارمزد ۱۲ درصد ابلاغ شد. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل ادامه داد: مشمولان دریافت این تسهیلات که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده‌‏اند تا پایان دی‏‌ماه سال جاری با مراجعه به سامانه کارا با آدرس https://kara.mcls.gov.ir می‏ توانند نسبت به ثبت درخواست تسهیلات اقدام کنند.
رحیمی اظهار داشت : نرخ سود این تسهیلات ۱۲ درصد با مدت پرداخت اقساط ۲۴ ماهه درنظر گرفته شده و متقاضیان مشمول دوره تنفس بازپرداخت اقساط تا اول خردادماه سال ۱۴۰۰خواهند بود.

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید