اخبار

اولویت اشتغال طرح های شستا با جوانان متخصص منطقه خواهد بود

بهربرداری از 12 طرح توسط شستا در اردبیل
استاندار اردبیل: اولویت بکارگیری نیروی کار و هرگونه اشتغال طرح های سرمایه گذاری شستا با جوانان متخصص منطقه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اکبر بهنام جو در جلسه بررسی وضعیت اجرای پروژه های شستا در استان تصریح کرد: با توجه به اجرای واحدهای دامداری ، طرح های کشاورزی، دارویی و سردخانه در شهرستان های استان از جمله نیر، نمین، مشگین شهر ، گرمی و خلخال اقدامات لازم برای تسهیل امور ازسوی دستگاههای مربوطه انجام می شود.

وی بیان کرد: مسائل زیست محیطی تا اول هفته آینده حل و سایر موضوعات از جمله تعیین تکلیف و خرید زمین تا پایان هفته آینده انجام می شود.

بهنام جو اظهار کرد: انجام ارزیابی زیست محیطی در شهرستان های برای اجرای واحدهای دامداری ، تعیین تکلیف زمین های دارای معارض و تامین زمین برای احداث واحد داروسازی از جمله اقداماتی است که با همکاری دستگاه های مرتبط و نماینده شستا در استان تا هفته آینده به اتمام می رسد.

استاندار اردبیل با اشاره به تعهد شستا برای سرمایه گذاری معدنی در مشگین شهر گفت: در این خصوص نیز لازم است هلدینگ معادن شستا نسبت به ارائه طرح سرمایه گذاری خود در این حوزه اقدام کند.

در ادامه این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل سرمایه گذاری شستا در استان را فرصتی مهم دانست و گفت: دستگاه های اجرایی تعامل لازم را جهت صدور هرگونه مجوز برای طرح های ایجادی را داشته باشند.

قاسم رحیمی عنوان کرد: در سفر مدیرعامل شستا به اردبیل تعداد 12 طرح سرمایه گذاری در 5 شهرستان در حوزه های معدن، دارویی و کشاورزی مورد موافقت اولیه قرار گرفت.

در این جلسه مدیران دستگاه های مرتبط با صدور مجوز های لازم برای سرمایه گذاری های شستا در استان از جمله، فرمانداران، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محیط زیست، امور اراضی و سازمان راهداری و حمل و نقل راهداری اقدامات انجام گرفته را تشریح کردند.

۴ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید