اخبار

با بره برداری از فاز جدید شرکت قطعه بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند

استخدام در کارخانه آیدا گستر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: با بره برداری از فاز جدید شرکت قطعه بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ همزمان با بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی فاز جدید واحد قطعه بندی مکانیزه گوشت مرغ شرکت آیدا گستر با ظرفیت تولید روزانه ۱۵ تن افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در آیین بهره برداری از فاز جدید این مجموعه گفت: با احداث طرح توسعه شرکت قطعه بندی مرغ آیداگستر شرایط اشتغال ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم فراهم شد.

قاسم رحیمی با اشاره به اینکه کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند تصریح کرد: حمایت‌های لازم جهت توسعه این واحد تولیدی برای راه اندازی خط جدید تولید سوسیس، کالباس و ناگت مرغ در آینده نزدیک با اشتغال ۱۰۰ نفر دیگر نیز انجام خواهد شد.

صادرات به مقصد چین

وی با بیان اینکه صادرات و ارزآوری یکی از موضاعات اصلی فعالیت این واحد تولیدی است گفت: علاوی بر استان های همسایه، کشورهای چین، تایلند، هنگ کنگ بازارهای هدف صادراتی این واحد تولیدی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: که در حال حاضر ۳۰۰ نفر کارگر در آن مشغول به کار هستند که با افتتاح فاز جدید این واحد تولیدی و بهره برداری از فارهای جدید تا پایان سال رقم اشتغال آن به 500 نفر خواهد رسید.

قاسم رحیمی تشریح بسته های حمایتی و مشوق های کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پرداخت یک سوم دستمزد بکارگیری نیروی کار شغل اولی یا پرداخت حق بیمه سهم کارفرما، مشوق حمایتی دولت برای تسهیل اشتغال و کارآفرینی است.

۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید