اخبار

ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید آغاز شد

جشنواره امتنان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: فرایند ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید ویژه گروه های کار و واحدهای نمونه در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: قاسم رحیمی گفت: ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان از 14 آبان آغاز و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این جشنواره به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار وتولید و با هدف تحقق آرمان عدالت طلبی و فرصت سازی، ایجاد فضای رقابتی منصفانه، ایجاد تحول در کارکرد و عملکرد و شکوفایی نخبگان جامعه کارو تولید وهمچنین شناسایی و تجلیل از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی، در سه سطح کارگاهی، استانی و کشوری برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: مهمترین معیار انتخاب نخبگان کارگری عبارتند از میزان اختراع، بهره وری، خلاقیت، افزایش تولید، مسئولیت پذیری، صرفه جویی در نهاد های تولید و نظم و انظباط است.

وی خاطرنشان کرد: نفرات برتر در جشنواره استانی در صورت کسب حد نصاب های لازم به جشنواره ملی معرفی می شوند.

رحیمی ادامه داد: علاقه مندان و واجدان شرایط برای ثبت نام می توانند به درگاه اینترنتی emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه کلیه مراحل ثبت نام در این جشنواره از طریق سامانه انجام می شود، تاکید کرد: مهلت ثبت نام از روز چهارشنبه 14 آبان آغاز شده و تا 14 آذر ماه ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل ابراز امیدواری کرد با توجه به شعار سال 99 با عنوان جهش تولید، با تعامل دستگاه های اجرایی و بنگاه های اقتصادی شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان و در سطح استانی و ملی باشیم.

وی در پایان گفت: در صورت داشتن سوال و رفع ابهامات، کارگران می توانند به ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها مراجعه کنند.

۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید