اخبار

مجموعه های ورزشی کارگران استان اردبیل تکمیل می شود

مجموعه ورزشی اقامتی کارگران اردبیل
استاندار اردبیل گفت: ۱۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶ کارگری جهت تکمیل مجموعه های ورزشی کارگران در شهرستان‌های اردبیل، خلخال و پارس‌آباد تخصیص می یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اکبر بهنام جو در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: منابع تعمیر و تکمیل مجموعه‌ ورزشی کارگران در شهرستان های استان یک ضرورت است که با همکاری و هماهنگی مدیریت منابع وزارت فاز اول این اماکن به سرانجام می رسد.

وی با بیان اینکه ۵ میلیارد تومان اعتبار از سوی استانداری جهت احداث ساختمان جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص می یابد، افزود: اختصاص اعتبار لازم به اداره کل اردبیل از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از محل اعتبارات تملک دارایی ملی می تواند مورد توجه قرار گیرد و مشکلات کلی را با این مبلغ حل و فصل کنیم.

استاندار اردبیل با اشاره به کسب رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ارزیابی وزارت ادامه داد: این اداره کل در ارزیابی عملکرد استانی و وزارتی جشنواره شهید رجایی و استمرار آن دارای اهمیت است باید اعتبار مضاعف به لحاظ کسب این موفقیت برای این اداره کل تخصیص یابد.

۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید