اخبار

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل منصوب شد

انتصاب مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل
طی حکمی از سوی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، رحیم یونسی به عنوان مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتاعی استان اردبیل؛ آیین تکریم و معارفه مدیر پیشین و فعلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار و با تقدیر از زحمات چهارساله اصغر منافزاده، رحیم یونسی به عنوان مدیر جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل معرفی شد.

قاسم رحیمی در این مراسم با بیان اینکه در تمامی تغییرات ارائه خدمات مطلوب به مخاطبین اصلی ترین هدف این اداره کل است تاکید کرد: ارایه خدمات مطلوب و به هنگام یکی از مواردی هست که به صورت جدی دنبال می شود.

وی کارگران، کارفرمایان و تعاون گران را اصلی ترین سرمایه این اداره برشمرد و گفت: تکریم ارباب رجوع، احترام به خواسته های قانونی آنها همواره باید مورد توجه سیستم مدیریتی و بدنه کارشناسی ادارات تابعه باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با تقدیر از زحمات اصغر منافزاده در مدیریت چهارساله اداره شهرستان گفت: دستیابی به سطح تعامل و جایگاه مناسب این اداره با واحدهای تولیدی و دستگاه های اجرایی یکی از موضوعات مهمی بود که در این مدت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: طی حکم جداگانه ای اصغر منافزاده به عنوان رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل معارفه شد.

۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید