اخبار

فصل مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیروی انتظامی در ارایه خدمات به اقشار جامعه

هفته نیروی انتظامی
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل: فصل مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیروی انتظامی در ارایه سطح وسیع و متنوعی از خدمات به جامعه قابل لمس است.

به گزارش روابط مومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ همزمان با بزرگداشت هفته نیروی انتظامی مدیران شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در فرماندهی نیروی انتظامی این روز را به زحمتکشان عرصه امنیت تبریک گفتند.

سردار هوشنگ حسینی در این نشست با بیان اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از خدمات رسان ترین نهادها کشور در نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت: فصل مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیروی انتظامی در ارایه سطح وسیع و متنوعی از خدمات به جامعه قابل لمس است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: ۸۹درصد پرونده‌های سرقت در این استان کشف و مجرمان به دستگاه قضایی جهت محاکمه معرفی می شوند که از این نظر در جایگاه مطلوب کشور قرار داریم.

قاسم رحیمی در ادامه این جلسه افزود: اردبیل به لحاظ عدم  بروز تنش های کارگری و کارفرمایی  از کم تنش ترین استان‌ها در کشور است.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: پیوند اجتماعی این وزارتخانه و سازمان‌های مربوطه از لحاظ ارائه خدمات به قشر وسیعی از جامعه با نیروی انتظامی مهم‌ترین عامل در راستای کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی است.

مدیرکل بهزیستی داستان اردبیل در ادامه این جلسه خاطرنشان کرد: مرکز بازتوانی و ترک اعتیاد بهزیستی با ظرفیت ۲۰۰ تخت طی روزهای آینده افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمامی خدمات بهزیستی با سامانه ۱۲۳ در خدمت عموم مردم قرار دارد افزود: خانه‌های امن برای زنان بی سرپرست و بد سرپرست در استان دایر است.

بهزاد ستاری افزود: همکاری های لازم با نیروی انتظامی جهت ساماندهی کودکان کار در حال انجام است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل تصریح کرد: مهارت آموزی نیروهای وظیفه با تعامل نیروی انتظامی و آموزش فنی و حرفه‌ای درحال انجام است.

رئیس صندوق کارآفرینی امید  اردبیل افزود: ارایه تسهیلات ارزان قیمت کارآفرینی و اشتغال یکی از عوامل دخیل بازدارنده در بروز ناهنجاری‌ها است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل اظهار کرد: همکاری های این بانک با نیروی انتظامی در راستای جلوگیری از هرگونه فساد اقتصادی در سطح مطلوبی قرار دارد

۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید