اخبار

یازدهمین برنامه زنگ ورزش صبحگاهی برگزار شد

پویش دوشنبه های ورزش و کار
رئیس هیات و اداره ورزش کارگری استان اردبیل: یازدهمین برنامه زنگ ورزش صبحگاهی و دوشنبه های ورزش و کار به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی در کارخانه آرتاویل تایر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل، یازدهمین برنامه زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار همزمان با بزرگداشت هفته تربیت بدنی در شرکت گلدستون اردبیل با حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران، و مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و و  رئیس هیات و اداره ورزش کارگری استان اردبیل و رئیس کمیته کاراته سبک های آزاد کارگران کشور با شعار ورزش، نشاط و تولید برگزار شد.

علی مهری گفت: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش و کار از سوی فدراسیون ورزش کارگری و با تلاش انجمن ورزش‌های همگانی کارگران کشور مطرح و از سال گذشته تا کنون برنامه موفق و تاثیرگذار در سطح کارخانجات بزرگ استان اردبیل به اجرا درآمده است.

وی با اشاره به برگزاری این پویش در استان اردبیل افزود: با توجه به استقبال جامعه کارگری و به ویژه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و اثرگذاری مطلوب این پویش، هیات ورزش کارگری بر آن شد تا در مرحله بعدی ضمن انسجام بخشی به این برنامه نسبت به تسری این پویش به سایر شهرستان های در چارچوب قوانین و پروتکل های بهداشتی جاری اقدام کند و امروز شاهد اجرای هفتمین پویش دوشنبه های ورزش کار در بین جامعه کار و تلاش اردبیل بودیم.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل اظهار کرد: این مراسم با حرکات ورزشی شاد و حرکات ایروبیک در محیطی شاد و نشاط آور انجام شد و کارکنان اقدام به حرکات کششی و حرکات آهسته و شاد ورزشی کردند.
۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸
روابط عمومی هیات ورزش کارگری اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید