اخبار

در نشست نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شد:

ضرورت همکاری متقابل مجلس و دولت در حل مشکلات مردم

لزوم همکاری دولت و مجلس
در نشست مشترک رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برهمکاری متقابل مجلس و دولت جهت حل مشکلات مردم تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ سید کاظم موسوی رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با حضور در دفتر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان برخی از مسائل و مشکلات اقتصادی کشور و نیازهای حوزه های انتخابیه خود مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر همکاری متقابل مجلس و دولت جهت حل موضوعات کلان و مشکلات مردم تاکید کرد.

در این دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز امیدواری کرد دولت و مجلس با تعامل سازنده بتوانند، تصمیمات مناسبی در شرایط بسیار سخت و خطیری که داریم بگیرند.

غلامرضا پناه از پیگیری ویژه و حل موضوعات و موارد مطروحه جلسات گدشته در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سخن گفت و همکاری و مساعدت لازم برای حل مشکلات و گرفتاری ها مردم شریف ایران، مرتبط با متولیان امر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از اولویت های وزارت متبوع مطرح کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به نیاز های استان خواستار تخصیص اعتبار جهت تعمیر و نگهداری مجموعه های فرهنگی و ورزشی این استان شد.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید