اخبار

گرمی خوشه و قطب اول صنعت شیرآلاتِ کشور

استقرار صنعت شیرآلات در گرمی
فرماندار شهرستان گرمی گفت: با توجه به سرمایه گذاریی های انجام شده در این شهرستان و بهره بردای از واحدهای در حال احداث گرمی در حال تبدیل به خوشه و قطب اول صنایع شیرآلات کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با دستورکار بررسی موضوعات شهرستان گرمی در محل این شهرستان و با حضور مدیران دستگاه های عضو و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

فرماندار گرمی با بیان عقب ماندگی های گذشته این شهرستان گفت: امروز به جرات می‌توان گفت که گرمی در مدار توسعه قرار گرفته و با تلاش مسئولین استانی و شهرستانی مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی هموارتر شده است.

وی با اشاره به اینکه معرفی شهرستان گرمی به عنوان منطقه محروم یک هشدار به استان اردبیل است افزود: نگاه متوازن و متعادل به کلیه مناطق از اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران است که ضرورت دارد در گرمی عملیاتی شود.

بهشتی اظهار کرد: با توجه به سرمایه گذای های انجام شده در این شهرستان و بهره بردای از واحدهای در حال احداث به زودی گرمی خوشه و قطب اول صنایع شیرآلات در کشور خواهد بود.

وی تصریح کرد: کاهش بروکراسی اداری و افزایش اختیارات ادارات شهرستانی همت و عظم مدیران استانی جهت توسعه هرچه بیششتر و رفع مشکلات را می‌طلبد.

فرماندار شهرستان گرمی تاکید کرد: اختصاص اعتبار ویژه به شهرستان مرزی و محروم گرمی از سوی سازمان برنامه بودجه نیاز اساسی گرمی است.

بهشتی گفت: انسجام و تشریک مساعی یکی از ثمرات شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل است.

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید