اخبار

مسابقه اینترنتی کاتای سبک های آزاد کارگران کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد

مسابقه کاتا کارگران کشور
رئیس اداره ورزشی کارگران اردبیل گفت: مسابقه اینترنتی کاتای سبک های آزاد کارگران کشور به میزبانی مجازی استان اربیل با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: علی مهری با اعلام خبر معرفی برگزیدگان مسابقات اینترنتی کاتای سبک های آزاد کارگران کشور گفت: این مسابقات همزمان با هفته تعاون به صورت مجازی بین جامعه کار و تولید کشور برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگی و ورزشی کارگران استان ادبیل افزود: تعداد 69 نفر از سراسر کشور در این مسابقات شرکت کردند که پس از داوری توسط کارشناسان بین المللی 3 نفر به عنوان افراد منتخب معرفی شدند.

علی مهری اضافه کرد: به جهت شیوع ویروس کرونا و محدودیت در میزبانی و اجرای مسابقات ورزشی و صیانت از سلامت کارگران ورزشکار، رویکرد هیات ورزش کارگری اجرای مسابقات به صورت مجازی و اینترنتی است.

وی تصریح کرد: پیمان مهرآوران از استان آذربایجان شرقی، مهدی کاظمی از استان اردبیل و داود بهمدی از استان خراسان رضوی به ترتیب حایز مقام اول تا سوم در این دوره از مسابقات شدند.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل در توضیح شرایط برگزای و داوری مسابقات افزود: ورزشکاران کارگر با اجرای حرکت کاتا و ارسال فیلم آن به از طرق فضای مجازی به دبیرخانه مسابقات مورد داوری قرار گرفتند.

۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید