اخبار

پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به طرح های اشتغال روستایی به شرط تثبیت اشتـغال/پرداخت مرحله آخر تسهیلات اشتغال روستایی به زودی

پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش اشتغال روستایی
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: تسهیلات سرمایه درگردش به طرح های اشتغال روستایی به شرط تثبیت اشتـغال و عدم ریزش نیروی کار توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ هشتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با حضور معاون وزیر و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با هدف استفاده از ظرفیت مشترک این دستگاه ها و بهبود ارائه خدمات برگزار شد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به افتتاح طرح های اشتغال روستایی استان به صورت ملی گفت: بهره‌برداری از دو طرح روستایی در یک سال اخیر در سطح ملی و با حضور تصویری رئیس جمهور در استان اردبیل نتیجه زحمات دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاونف کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل است.

اصغر نور اله زاده با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت ها در ارائه خدمات تاکید کرد: همدلی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رویکرد بسیار مناسب در جهت توسعه خدمات بوده و این مهم در استان اردبیل مشهود است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مدل همکاری صندوق بازنشستگی و آموزش فنی و حرفه‌ای در راستای تجهیز آموزشگاه‌ها، حمایت از مهارت دیده‌گان و اشتغال‌زایی بر اساس ایجاد مدل شبکه فروش و برندینگ پس اجرا در استان  و حصول نتیجه با حمایت صندوق کارآفرینی امید در سطح کشور اجرا می شود.

ابلاغ مرحله آخر تسهیلات اشتغال روستایی به زودی

اصغر نوراله زاده اظهار کرد: سازوکارهای لازم جهت پرداخت تسهیلات سرمایه گردش به طرح‌های استغال روستایی به عاملیت صندوق کارآفرینی امید در راستای تثبیت اشتغال و جلوگیری از ریزش نیروی کار تعریف و اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ابراز امیدواری کرد: با پیگیری‌های لازم منابع مرحله پنجم اشتغال روستایی توسط بانک مرکزی به استان ها به زودی ابلاغ می شود.

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید