اخبار

تخصیص منابع و تسهیلات حمایتی به شهرستان‌ها به دور از هرگونه تبعیض

تخصیص منابع تسهیلاتی با نگاه یکسان به شهرستان ها
رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: منابع و تسهیلات حمایتی به شهرستان‌ها با نگاه یکسان و به دور از هرگونه تبعیض تخصیص داده می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با موضوع بررسی مسائل و مشکلات شهرستان های اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد با حضور نماینده این شهرستان های در مجلس، مدیران و روسای استانی و شهرستانی در محل فرمانداری پارس آباد برگزار شد.

قاسم رحیمی با بیان سیاست های اشتغالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه گفت:  پرداخت ۳۰ درصد یارانه دستمزد به کارفرمایان از ظرفیت‌های مهم دولتی جهت حمایت از امر اشتغال‌زایی در مناطق مرزی ارمغان ما در این سفر به مردم و سرمایه گذاران شهرستان پارس آباد است.

وی با اشاره به پرداخت 310 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت روستایی جهت حمایت از امر اشتغالزایی گفت: سهم تسهیلاتی شهرستان با توجه به ظرفیت‌های بالای این منطقه در حوزه کشاوری به صورت متناسب جذب و پرداخت شده است.

جذب منابع بیشتر با مطالبه گری و همراهی نمایندگان

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل تصریح کرد: پرداخت حق بیمه سهم کارفرمای دانش‌آموختگان دانشگاهی در قبال بکارگیری از سوی کارفرمایان توسط دولت از دیگر مشوق های این وزارت برای مهارت آموزی و اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: نگاه این دستگاه به شهرستان های استان یکسان بوده و تخصیص منابع و تسهیلات حمایتی به شهرستان‌ها به دور از هرگونه تبعیض انجام می‌شود.

وی با عوان اینکه مطالبه گری اصلی ترین رویکرد ما در جذب منابع ملی است گفت: جهت گسترش و ارائه خدمات متناسب با نیازهای مردم نیازمند همراهی نماینده مجلس این شهرستان ها، فرمانداران و سایر دستگاه های اجرائی هستیم.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید