اخبار

فعالیت اقتصادی ۳۰۰ شرکت تعاونی در شهرستان پارس آباد

فعالیت اقتصادی ۳۰۰ شرکت تعاونی در شهرستان پارس آباد
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: نزدیک به ۳۰۰ شرکت تعاونی عمدتا با گرایش کشاورزی در شهرستان پارس آباد در حال فعالیت اقتصادی و تولیدی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با موضوع بررسی مسائل و مشکلات شهرستان های اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد با حضور نماینده این شهرستان های در مجلس، مدیران و روسای استانی و شهرستانی در محل فرمانداری پارس آباد برگزار شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه با اشاره به اینکه ظرفیت های این شهرستان به خصوص در حوزه کشاورزی با سایر مناطق قابل مقایسه نیست گفت: با توجه به نسبت جمعیتی و توانایی های منطقه ضرورت دارد شهرستان  پارس آباد در راس سیاست های حمایتی و اشتغالی قرار گیرد.

هیچ تعللی نسبت به صدور مجوز سرمایه گذاری پذیرفته نیست

امامی با بیان اینکه هیچ تعللی در رابطه با صدور مجوز برای سرمایه گذاری پذیرفته نخواهد بود افزود: تمام ادارات شهرستانی با هماهنگی هم باید در صدور مجوز و پیگیری مشکلات سرمایه گذاران پیش قدم باشند.

وی با اعلام اینکه پارس‌آباد ظرفیت لازم جهت سرمایه‌گذاری شرکت شستا در حوزه کشاورزی، صنایع تکمیلی و تبدیلی را دارد تصریح کرد: آمادگی فراهم کردن زمینه های سرمایه گذاری این شرکت بزرگ اقتصادی در شهرستان را داریم.

فرماندار پارس آباد اظهار کرد: مجموعه ۱۶۰۰ هکتاری گلخانه‌ای ظرفیت بزرگ اشتغال‌زایی برای پارس‌آباد خواهد بود که تاثیر آن بر توسعه منطقه با بهره برداری از این واحدها به صورت ملموس مشحص خواهد شد.

امامی خواستار توجه بیشتر دستگاه های دولتی به این شهرستان مرزی شد و گفت: سهم پارس‌آباد در تسهیلات اعطایی با توجه نقش‌آفرینی اقتصادی این شهرستان مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

وی افزود: نزدیک به ۳۰۰ شرکت تعاونی در شهرستان پارس‌آباد در بخش‌های مختلف و علی الخصوص در حوزه کشاورزی در حال انجام فعالیت اقتصادی هستند.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید