اخبار

عباس جهانگیرزاده:

سختگیری در اجرای قانون قابل قبول نیست/توجه به مصلاح مردمی در الویت باشد

عدم سختگیری در اجرای قانون
نماینده مردم اصلاندوز بیله سوار و پارس آباد گفت: عدم سخت گیری در اجرای قانون و توجه به مصالح مردمی رویکرد دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی در استان اردبیل باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ عباس جهانگیرزاده در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل اظهار داشت: یکی از علل مهم عدم توسعه یافتگی منطقه مغان و در مجموع استان اردبیل اجرای سفت و سخت قانون بدون در نظر گرفتن منافع و مصالح مردمی توسط مسئولان دستگاه های اجرایی است که باید در صدد پایان بخشی به آن باشیم.

وی افزود: در شرایط اقتصادی کنونی کشور که از طرفی نیز شیوع کرونا سبب وقوع برخی مشکلات در حوزه اقتصاد و مشاغل شده است تمامی دستگاه های اجرایی باید با عزم انقلابی در برابر مشکلات اقتصادی حامی مردم باشند.

جهانگیرزاده توجه به مشکلات مردم را امری ضروری عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه توجه و تلاش برای حل مشکلات و مسائل مردم در بخش های مختلف امری ضروری است باید مسئولان همیشه جانب مردم را حفظ کرده و تلاش کنند تا منافع مردم و جامعه را به منافع دولت ارجحیت داده و بسیار والاتر از آن بشمارند.

نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی تلاش کادر درمانی در شرایط کنونی کشور را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: در زمینه بیمه و ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی در منطقه و شهرستان پارس آباد امکانات موجود به هیچ وجه متناسب با نیاز منطقه نیست و دستگاه اجرایی مربوطه باید برای حل مطالبات جدی مردم در این حوزه اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نقش اساسی در ارائه خدمات دولتی و حمایتی دارند گفت: آگاهی مردم از ظرفیت ها و خدمات این دستگاه ها از موارد مهمی است که باید به گوش مردم علی الخصوص در مناطق دورافتاده و روستایی برسد.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید