اخبار

کارگران آقایان و بانوان اردبیلی در مسابقات دو و میدانی و دوی صحرانوردی شرکت ها صاحب 5 مدال شدند

مسابقه دو صحرانوردی کارگران کشور
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: کارگران ورزشکار آقایان و بانوان اردبیلی در اولین دوره مسابقات دو و میدانی و دوی صحرانوردی شرکت ها صاحب 5 مدال طلا و نقره شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری اولین دوره مسابقات دو و میدانی و دوی صحرانوردی امدادی جام اشتاد سازه گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر در دو بخش بانوان و آقایان به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات که با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و سرپرست و در قالب ۳۰ تیم  (۹ تیم در بخش بانوان و ۲۱ تیم در بخش آقایان) از شرکت های کشور و در شهر مشهد مقدس برگزار شد در رشته دوی صحرانوردی امدادی تیم شرکت کلر پارس تبریز در جایگاه اول، تیم شرکت اشتاد سازه خراسان رضوی در جایگاه دوم و تیم شرکت کشت و صنعت پارس اردبیل در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در مقام تیمی و رشته دو و میدانی تیم شرکت اشتاد سازه با کسب ۶۴ امتیاز اول، تیم شرکت کلر پارس تبریز با کسب ۳۲ امتیاز دوم و تیم شرکت الکترواستیل خراسان رضوی مقام سوم این بخش را بدست آوردند.

در بخش بانوان و در رشته دو و میدانی تیم شرکت اشتاد سازه خراسان رضوی با کسب  ۷۹ امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات شد.

تیم شرکت الکترواستیل با ۴۳ امتیاز نایب قهرمان و تیم شرکت فولاد اردبیل با ۳۶ امتیاز سوم شد.

همچنین در پایان مسابقات دوی صحرانوردی امدادی بانوان نیز تیم های اشتاد سازه الف، اشتاد سازه ب و فولاد سپهر سبلان اردبیل به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

شایان به ذکر است: مینا حسینی در رشته پرش از ارتفاع صاحب مدال طلا، نگین میرزایی از اردبیل در رشته پرتاب وزنه صاحب مدال نقره و شرکت فولاد سپهر سبلان  رتبه سوم تیمی مسابقات دو و میدانی بانوان کارگر را کسب کرد.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری، سید امیر حسینی رییس انجمن شرکت ها، تیمور غیاثی پیشکسوت و قهرمان اسبق دو و میدانی کشور، علی کفاشیان، ورزشکاران، مربیان، سرپرستان و دیگر میهمانان برنامه برگزار شد.

تیم های شرکت کننده در بخش بانوان: اشتاد سازه الف، اشتاد سازه ب، الکترواستیل الف، الکترواستیل ب، صنعت چوب خوزستان، استان گلستان، فولاد سپهر اردبیل، خراسان شمالی و پتروشیمی کرمانشاه

این مسابقات در بخش آقایان در ۹ ماده دوی ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر،۱۵۰۰ متر، ۵۰۰۰ متر، پرش طول، پرش ارتفاع و پرتاب نیزه و دوی صحرانوردی امدادی برگزار گردید.

در بخش بانوان نیز در ۸ ماده دوی ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر،۱۵۰۰ متر، پرش طول، پرش ارتفاع و پرتاب نیزه و دوی صحرانوردی امدادی برگزار گردید.

همچنین در مسابقات دو و میدانی صحرانوردی امدادی شرکت ها ویژه آقایان کارگر، شرکت کشت و صنعت ملی پارس اردبیل صاحب مقام سوم در این مسابقات شد و تیم های  کلرپارس تبریز و اشتادسازه خراسان رضویبه ترتیب صاحب عنوان اول و دوم شدند.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید