اخبار

جامعه کارگری با تقدیم 14000 شهید وابستگی و اعتقاد خود به نظام و انقلاب را ثابت کرد

نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پیشکسوتان دفاع مقدس
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: جامعه کارگری با تقدیم 14000 شهید در دوران دفاع مقدس وابستگی و اعتقاد خود به نظام و انقلاب را در عمل ثابت کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسمی رحیمی در جلسه دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پیشکسوتان ایثارگر هفته دفاع مقدس را که نمود مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن دانست.

وی افزود: موضوعی که در دوران دفاع مقدس برای همه مردم عیان شده این است که گستره‌ی جنگ با رژیم بعث تنها به یک کشور خلاصه نمی‌شد و ایران با کشوری به نام عراق و به نمایندگی از جبهه استکبار مقابله می‌کرد و به راستی که هفته دفاع مقدس، نشانه افتخارات، شهامت ها، رشادت ها و شهادت ها و یادآو ربزرگ مردانی هست که مردانگی آفریدند .

رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: کارگران شریف باوفاترین قشر در جامعه چه در دوران دفاع مقدس و چه در زمان حال می باشند که با تقدیم 14 هزار شهید وابستگی و اعتقاد خود به نظام و انقلاب را در عمل ثابت کردند و امروز ما افتخار می کنیم که بیرق بسیج کارگری به عنوان تکیه گاه محکم و استوار در کنار ما است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اقتصاد کشور را نشانه گرفته است عنوان کرد: ابعاد جبهه انقلاب اسلامی در خاکریزها خلاصه نمی شود بلکه بخش های بزرگی از فرهنگ، اقتصاد و سایر بخش های استراتژیک، کشور را در بر می گیرد.

رحیمی ادامه داد: قشر بسیج کارگران و کارخانجات نماد تلاش صادقانه بسیجیان قهرمان در تخصص کارگری و کارخانجات و تجلی گاه کار و تلاش همراه با روحیه جهادی و بسیجی است.  مسائل اقتصادی که عمده آن در کارخانجات و توسط کارگران رقم می خورد از راهبردی ترین عرصه های پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی بعد از مؤلفه امنیت قرار دارد که خوشبختانه برادران ما در فضای کارگری و کارخانجات در مقابله با تحریم ها و جو اقتصادی کشور توانسته اند انقلاب دیگر رقم بزنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در موضوع مسائل نظامی عقب نشینی کرده اند چرا که به خوبی دریافته اند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مرزها آمادگی های کاملی برای مقابله با هر نوع تهدیدی را دارند به همین علت مدتی است که از محور مسائل اقتصادی و معیشتی به تهدید ما می پردازند.

وی اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در دفعات متعدد و به اشکال مختلف، کشور ما را تحریم کرده اند و تقریباً تحریمی وجود ندارد که در این زمینه اعمال نکرده باشند اما قشر کارگران و کارخانجات ما با مدیریت و استراتژی رفع تحریم ها توانسته اند نقش بسزایی در مبارزه با تحریم ها داشته باشند.

رحیمی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور یکی از قشرهای بسیج دانست و گفت: بسیج کارگری از بدو تأسیس تاکنون توانسته است رسالت خود را در ابعاد مختلف در جامعه به معرض نمایش گذاشته و دارای کارنامه درخشانی در عرصه اقتصادی است.

وی افزود: امروز دشمن همه عِده و عُده عربی ، عبری و غربی را جمع کرده تا به نظام اسلامی ما آسیب بزند، که البته با فضل الهی و عنایت ائمه معصومین ما از این پیچ تاریخی نیز با موفقیت عبور خواهیم کرد.

رحیمی گفت: شرایط اقتصادی امروز ایجاب می کند که همه ما تلاش و کمک کنیم تا موانع تولید برداشته شود و امیدوارم  شرایط تولید و تسهیل گری در حوزه تولید گسترش پیدا کند تا تولید گران و فعالین اقتصادی ما بتوانند فعالیت بهتری در عرصه تولید داشته باشند.

رئیس شورای قشر بسیج کارگری اردبیل تاکید کرد: جنگ اقتصادی کارگران و تولید کنندگان همه افسران و سربازان جنگ اقتصادی هستند و اگر کارخانه ای تعطیل شود در اصل ما یک سنگر را از دست دادیم.

 

 

۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید