اخبار

برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در اردبیل معرفی شدند

معرفی دستگاه های برتر در جشنواره شهید رجایی
برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در استان اردبیل معرفی شده و مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ استاندار اردبیل روز شنبه در آیین معرفی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی گفت: عملکرد دستگاه‌های برگزیده در جشنواره شهید رجایی با رتبه کسب کرده آنها مطابق بوده و این دستگاه‌ها توانسته‌اند در خدمت‌رسانی موفق عمل کنند.

اکبر بهنامجو افزود: تمامی مدیران در راستای خدمت به مردم و اقدامات و برنامه‌ها جهش بسیار خوبی داشته‌اند و فاصله رتبه‌ها در کمترین فاصله ممکن بود. 

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته و همگامی و همراهی مدیران در راستای جهش تولید حرکت می‌کنیم ، توسعه و آبادانی را مدیون تلاش تمامی مدیران و کارکنان دستگاه‌ها عنوان کرد.

استمرار موفقیت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جشنواره شهید رجایی

در این آیین از دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان دستگاه برتر در گروه آموزش، پژوهش و فرهنگ، از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه برتر در گروه سلامت و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی به عنوان دستگاه برتر زیربنایی و توسعه زیرساخت ،اداره کل گمرکات به عنوان دستگاه برتر تولیدی و خدماتی و اداره کل ثبت احوال استان به عنوان دستگاه برتر عمومی و قضایی در جشنواره شهید رجایی تجلیل شد.

۵۱ دستگاه اجرایی استان اردبیل در این جشنواره شرکت کرده بودند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید