اخبار

کسب رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جشنواره شهید رجایی 98

رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در بین دستگاه های اجرایی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل موفق به کسب رتبه اولِ ارزیابی جشنواره شهید رجایی استان در بین 51 دستگاهی اجرایی استان در سال 98 شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ طی مراسمی در جلسه شورای توسعه مدیریت استان اردبیل دستگاه های اجرایی برتر در ارزیابی جشنواره شهید رجایی معرفی و تقدیر شدند.

استاندار اردبیل در این جلسه گفت: دستگاه های اجرایی استان در 5 حوزه مختلف توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل در شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

اکبر بهنام جو افزود: گروه سلامت و رفاه اجتماعی، گروه تولیدی و خدماتی، گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت، گروه عمومی و قضایی و گروه پژوهشی و فرهنگی محورهای هستند که عملکرد 51 دستگاه اجرایی استان اردبیل بررسی شدند.

در ادامه این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریز استان خاطرنشان کرد: دولت براساس ماده 81 و 82 خدمات کشور نظام ارزیابی و سنجش عملکرد دستگاه‌ها را مورد تاکید قرار داده و ما نیز در یک فرآیند ارزیابی بر مبنای شاخص‌های تعریف شده سعی کردیم تا 51 دستگاه اجرایی استان را مورد ارزیابی قرار دهیم.

شایقی هدف از این سنجش و ارزیابی را تعیین نقاط ضعف و قوت، ارتقای شاخصه شفافیت و پاسخگوئی مدیران و مسئولان، بهبود و توسعه عملکردها و فرآیندها، ارتقای کیفی خدمات دانست و بیان کرد: ارزیابی در ابعاد مختلف اعم از شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام شد و 5 دستگاه اجرایی برتر در حوزه های مختلف مشخص شدند.

کسب رتبه اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در بین 51 دستگاه اجرایی برتر

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در جشنواره شهید رجایی سال 98 در بین 51 دستگاه اجرایی ارزیابی شده استان موفق به کسب رتبه اول شد.

گفتنی است در 5 سالی گذشته اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به صورت متوالی موفق به کسب عنوان برتر در ارزیابی جشنواره شهید رجایی سال های گذشته شده است.

 

 

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید