اخبار

مدیران استانی در جذب منابع سرآمد باشند

لزوم جذب منابع ملی توسط مدیران استانی
نماینده شهرستان مشگین در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران استانی در جذب منابع و ارائه خدمات در سطح کشور باید سرآمد باشند.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور نماینده شهرستان مشگین در مجلس شورای اسلامی با موضوع شفافیت در ارائه خدمات به مخاطبان برگزار شد.

محمود عباسزاده در اینجلسه با تاکید براینکه مدیران و تمامی کارکنان دستگاه هی دولتی خدمتگزاران مردم هستند گفت: با تمامی ظرفیت تحت خدمت دستگاه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان خدمات‌رسان ترین نهاد حاکمیتی نظام در مجلس هستیم.

وی با بیان اینکه سه مولفه اصلی تامین رفاه، امنیت و حراست از حقوق عمومی و آزادی مشروع مردم وظایف اصلی کارگزاران حاکمیت است افزود: تا وقتی معیشت و صطح معیشت مردم اصلاح نشود امنیت و آزادای هیچ مفهومی نخواهند داشت.

نماینده مردم شهرستان مشگین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نظارت سیستمی و ارزیابی بهره‌وری در کشور از موارد بسیار مهمی است که جای خالی آن در زنجیره مدیریتی دولت احساس می‌شود.

عباسزاده با انتقاد از تجمیع امکانات و عمده گردش مالی کشور در تهران اظهار کرد: در پنج سال آینده کشور از تمرکز جمعیتی در پایتخت و مراکز استان‌ها با به هم ریختن موازنه جمعیتی و حاشیه نشینی رنج خواهد برد.

وی افزود: منابع کشور باید بر اساس عدالت تقسیم شوند تا شاهد توسعه یکنواخت تمامی نقاط کشور به دور از تمرکزگرایی باشیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مدیران استانی در جذب منابع و ارائه خدمات در سطح کشور باید سرآمد باشند.

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید