اخبار

1650میلیارد ریال تسهیلات با عاملیت بانک توسعه تعاون به شرکت های تعاونی پرداخت شد

پرداخت تسهیلات به شرکت های تعاونی اردبیل
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل گفت: مبلغ 1650میلیارد ریال طی سال گذشته توسط بانک توسعه تعاون به شرکت های تعاونی استان اردبیل پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل همزمان با هفته تعاون با حضور در دفتر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل فرا رسیدن این هفته را به تمامی فعالین و خدمت گزارن این حوزه تبریک گفت.

عادل کریمی در این نشست با عنوان اینکه اولویت بانک توسعه تعاون حمایت مالی از شرکت های تعاونی است گفت: طی سال گذشته مبلغ 1 هزار 650 میلیارد ریال تسهیلات با عاملیت بانک توسعه تعاون به شرکت های تعاونی استان اردبیل پرداخت شد.

وی با اعلام آمادگی جهت پرداخت تسهیلات به شرکت های تعاونی دانش بنیان گفت: بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از خلاقیت و دانش جوانان استان آماده اعطا تسهیلات به شرکت های تعاونی دانش بنیان است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل خاطرنشان کرد: 75 درصد تسهیلات پرداختی شعب این بانک به حوزه تعاونی و اعضای شرکت های تعاونی بوده که از این نظر استان اردبیل دارای جایگاه مطلوب در سطح کشور است.

کریمی ادامه داد: مبلغ 600 میلیارد ریال از محل اعتبارات حمایت از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به متقاضیان توسط این بانک مصوب و پرداخت شد.

وی با اشاره به ابلاغ تسهیلات جهش تولید به بانک توسعه تعاون استان گفت: این بانک آماده پرداخت تسهیلات از این محل با نرخ سود 14 درصد به متقاضیان این حوزه است.

 

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید