اخبار

هفته بزرگداشت تعاون مجالی برای شناساندن توانمندی‎ها و مزیت‎های بخش تعاون به جامعه است

پیام تبریک روز تعاون
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در پیام تبریک خود به مناسبت روز بزرگداشت تعاون گفت: هفته بزرگداشت تعاون مجالی برای شناساندن توانمندی‎ها و مزیت‎های این بخش به جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیامی روز بزرگداشت تعاون را تبریک گفت.

قاسم رحیمی در پیام تبریک خود با اشاره به نامگذاری سال 1399 از سوی رهبر معظم به نام "جهش تولید"، بخش تعاون و ظرفیت موجود در این بخش را در تحقق این امر بسیار مهم شمرده و گفت: نامگذاری روز 13 شهریور ماه به عنوان «روز ملی تعاون» و هفته بزرگداشت تعاون؛ مجالی برای شناساندن توانمندیها، ظرفیتها و مزیتهای حوزه تعاون است.

در بخشی از این پیام آمده است:

«تلاش و پشتکار فرید تعاونگران در جهت ترویج فرهنگ اقتصاد تعاون به عنوان دومین رکن نظام اقتصادی کشور و نقش آفرینی پرجلوه و رو به رشد بنگاههای اقتصادی در قالب شرکت‌های تعاونی در بخش‌های تولید، کشاورزی، حمل و نقل، توزیع و مصرف، خدمات، مسکن و فعالیتهای دانش‌بنیان برآن می دارد تا با تشریک مساعی و حمایت ارکان حاکمیتی، گام‏‌های بلندی برای ارتقای نرخ اشتغال در بخش تعاون برداشته شود.

در این مسیر، بخش تعاون با تجمیع سرمایههای خرد و تشکیل شرکت‌‏های بزرگ و توانمند در همه حوزه ها میتواند وجهه بیبدیل خود را در مشارکت هدفمند برای ایجاد اشتغال پایدار به ویژه در بین اقشار تحصیلکرده جویای کار نمایان سازد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این پیام افزوده است: امیدوارم امسال میهن عزیزمان جهش چشمگیرتری به نسبت سال های پیش در عرصههای مختلف داشته باشد. اینجانب ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای تعاونگران، فرا رسیدن روز و هفته تعاون را به همه پویندگان عرصه تعاون تبریک عرض می‌نمایم و سلامت، سعادت و توفیق روزافزون برای این عزیزان آرزومندم.»

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید