اخبار

پیام تبریک استاندار اردبیل به مناسبت روز تعاون/ بهره گیری از سیاست‌های حمایتی دولت جهت کمک به توسعه تعاون

پیام تبریک روز تعاون
اکیر بهنام جو طی پیامی روز تعاون را به تلاشگران و فعالین این بخش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل؛ استاندار اردبل طی پیامی رو تعاون را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

"بی‌تردید مسوولیت‌‌پذیری جمعی و استفاده حداکثری از خِرد گروهی در کارآفرینی و تولید از جمله ویژگی‌های ارزنده بخش تعاون است و بحمدا... کشور ما در طول چندین سال، توانسته از این قالب که از ارکان مهم  دست‌یابی به توسعه پایدار به شمار می‌رود در ایجاد رونق در فضای تولید و کسب و کار جامعه استفاده نماید.  

   به یقین تعاونی‌ها در شرایط کنونی کشور، در سازماندهی منابع انسانی ماهر و دانش آموخته، تجمیع بهینه نقدینگی و دارایی‌های نقدی مردم نقش موثری بر عهده دارند و بر ماست که طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (دامه عزه)  تعاون را چشمه جوشان اشتغال بدانیم و برای توسعه کارآفرینی جمعی با تاکید بر الگوی بین المللی تعاونی، سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و اقدام کنیم.

‌  این‌جانب 13 شهریور، روز تعاون را که امسال با عزاداری‌های دهه دوم محرم الحرام مقارن شده گرامی می‌دارم و از تمامی دست‌اندرکاران و اعضای تعاونی‌های استان، خصوصا تعاونگران فعال در عرصه تولید انتظار دارم با همت مضاعف و کار مضاعف، در شکوفا کردن ظرفیت‌های مختلف منطقه و ساختن آینده استان، بیش از پیش مشارکت نمایند و قویاً از معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این بخش، خصوصا اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان نیز می‌خواهم با اتکاء به سیاست‌های حمایتی دولت محترم  و بهره‌گیری همه جانبه از قوانین و مقررات موجود، برای کمک به توسعه روزافزون فعالیت‌های تعاونی‌های ذی‌صلاح و کارآفرین استان و برطرف کردن هرگونه مشکلات کاری آن‌ها از هیچ کوششی دریغ ننمایند."

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶
پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید