اخبار

پرداخت ماهانه یارانه نقدی به ۴۰۹ هزار خانوار اردبیلی

یارانه ماهانه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اعلام کرد: به ۴۰۹ هزار خانوار اردبیلی یارانه ماهانه، ۳۰۷ هزار خانوار یارانه معیشتی بنزین و ۲۶ هزار نفر سبد حمایتی کرونا توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی همزمان با هفته دولت با اشاره به ارایه خدمات به ۵۰۰ هزار نفر به صورت مستقیم در استان توسط ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان گفت: با توجه به گستردگی وظایف و مخاطبان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی یکی از اهداف ما پاسخگویی مطلوب به مخاطبان بر اساس توان مالی دولت است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اعلام کرد: به ۴۰۹ هزار خانوار اردبیلی به ازای هر نفر 45 هزار تومان به صورت ماهانه یارانه نقدی توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت می شود.
وی اظهار کرد: همزمان با افزایش مبلغ بنزین و افزایش درآمد دولت از این نفر به 307 هزار خانوار در استان اردبیل با توجه به سطح درآمدی آنها یارانه معیشتی بنزین به صورت ماهانه پرداخت می شود.
قاسم رحیمی گفت: با توجه به شیوع کرونا و تاثیر بر روی کسب و کارها تعداد 400 هزار خانواده یارانه بگیر در استان تسهیلات 1 میلیون تومانی به صورت غیر حضوری دریافت کردند.
وی با بیان تاثیر ویروس کرونا به معیشت افراد و خانوارها گفت: مبلغ 200 تا 600 هزار تومان به آن دسته از خانوارهایی که درآمد و شغل ثابت نداشته و تحت پوشش هیچگونه نهاد حمایتی نبودند به صورت چهار دوره و به 26 هزار نفر در استان پرداخت شد.
 
۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید