اخبار

مرتضی راثی نظام به عنوان مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرعین منصوب شد

مسئول تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرعین منصوب شد
طی حکمی از سوی قاسم رحیمی سید مرتضی راثی نظام به عنوان مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرعین منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ طی حکمی از سوی مدیرکلسید مرتضی راثی نظام به عنوان مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرعین منصوب شد.

ظهر امروز طی مراسمی در دفتر فرماندار شهرستان سرعین و با حضور مدیر توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آیین معارفه مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرعین برگزار شد.

محمد صباحی در این آیین گفت: هفته دولت فرصتی مناسب برای ارائه خدمات به مردم بوده و در راستای این امر و به مناسبت بزرگداشت این هفته نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرعین افتتاح می شود.

وی عنوان کرد: در راستای تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جوان گرایی و تخصص گرایی دو مولفه اصلی در انتصابات این اداره کل بوده و ادامه خواهد داشت

مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با تشکر از حمایت های فرمانداری شهرستان سرعین جهت استقار نمایندگی این اداره کل در آن شهرستان گفت: بی شک فراهم بودن امکانات و زیرساختارها زمینه ساز ارائه خدمات مطلوب به کارفرمایان، کارگران، تعاونگران و عموم مخاطبین این اداره است.

فرماندار شهرستان سرعین ضمن تشکر از تلاش های مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل جهت راه انداری این نمایندگی این اداره کل در شهرستان سرعین گفت: سرعین از شهرستان های مهم استان به لحاظ اقتصادی و تعداد نیروی کار است که مردم این شهرستان پیش از این به جهت عدم تعریف ساختار اداره باید مرکز استان مراجعت می کردند.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید