اخبار

قول مساعد نمایندگان اردبیل برای افزایش اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی

افزایش اعتبار وام مشاغل خانگی
قول مساعد نمایندگان اردبیل برای افزایش اعتبار 200 میلیارد تومانی تسهیلات ارزان قیمت مشاغل خانکی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تغاونف کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه کمسیون اقتصادی بسیج سپاه حضرت عباس علیه السلام بر ضرورت افزایش سهم استان از محل منابع تسهیلات ارزان قیمت مشاغل خانگی اردبیل تاکید کرد.

وی گفت: سال گذشته با همکاری دو بانک توسعه تعاون و رفاه کارگران استان اردبیل به عنوان دو بانک عامل طرح مشاغل خانگی سهم 50 میلیارد ریالی استان از این منابع به صورت کامل جذب و پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اظهار کرد: هم اکنون 8 هزار کنقاضی پشت نوبت تسهیلات مشاغل خانگی نیازمند 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه جهت تثبیت و ایجاد اشتغال جدید هستند.

رحیمی خاطر نشان کرد: مشاغل خانگی از جمله کسب و کارهای مهم استان هستند که به دلیل نوع و سرانه اشتغال بالا به ازا مقدار دریافت تسهیلات بانکی باید توجه ویژه به آن شود.

وی با بیان اینکه صدور مجور و پرداخت تسهیلات به متقاضیان به دو صورت مستقل و پشتیبان می باشد گفت: متقاضیان برای دریافت مجوز مشاغل خانگی و معافیتاز طریق پنجره واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به تهیه مجوز فعالیت کنند.

در این جلسه بدری و نیکزاد؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی قول مساعد در راستای جذب و اختصاص تسهیلات 2 هزار میلیارد ریالی به کسب و کارهای  مشاغل خانگی استان را دادند.

 

 

۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید