اخبار

ویژه برنامه های "هفته تعاون" در اردبیل اعلام شد

ویژه برنامه بزرگداشت هفته تعاون
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: برنامه گرامی داشت هفته تعاون با الویت رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ "قاسم رحیمی" در جلسه ای که به منظور هماهنگی برنامه های هفته تعاون برگزار شده بود، با ذکر اینکه از 13 تا 19 شهریور ماه هر سال به عنوان هفته تعاون نامگذاری می شود، گفت: ‌امسال برنامه های هفته تعاون به دلیل شرایط ویژه کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت مجازی برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به همزمانی هفته تعاون با ایام دهه اول محرم برنامه های متعدد و مناسبتی ویژه ای با همکاری اتحادیه ها، شرکت های تعاونی و ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها به منظور گرامی داشت این هفته در نظر گرفته شده است.
وی گفت: برگزاری پانزددهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر استان، افتتاح چندین طرح تعاونی، برگزاری مسابقات کتابخوانی و وبینار با موضوع دانش تعاون از مهمترین برنامه های این هفته خواهد بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خاطرنشان کرد: هفته تعاون بهترین فرصت برای تبیین نقش ارزشمند تعاونی ها در ایجاد اشتغال، تولید و اقتصاد کشور و معرفی توانمندی های آنان است.

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید