اخبار

پرداخت بالغ بر 636 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه روستایی توسط صندوق کارآفرینی امید در اردبیل

تسهیلات اشتغال روستایی
رئیس صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از پرداخت بالغ بر 636 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه روستایی توسط صندوق کارآفرینی امید در اردبیل از محل قانون حمایت از اشتغال پایداری روستایی و عشاریری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ هادی بابائی مهر مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق استان در پرداخت تسهیلات گفت: با توجه به ماموریت اصلی صندوق در بحث اشتغال و کمک به فضای کسب و کار؛ صندوق کارآفرینی امید از طرح های معرفی شده دستگاه های اجرایی استان، از نظر توجیه فنی و اقتصادی بررسی های لازم را انجام و در جهت ایجاد اشتغال پایدار از طرحهای اولویت دار حمایت مالی می نماید.

وی با اشاره به وضعیت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه توسط صندوق استان در سالهای گذشته گفت: صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از شروع قانون حمایت از اشتغال روستایی تا کنون تعداد 902 فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر 636 میلیارد ریال در بخشهای مختلف پرداخت نموده است.

بابائی مهر افزود: این صندوق تسهیلات مذکور را در راستای حمایت از جوانان جویای کار در حوزه های تولیدی، گردشگری و توریسم، فرآوری و بسته بندی، پرورش دام و طیور، تولید محصولات کشاورزی و سایر بخشهای اشتغالزا پرداخت نموده است.

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید