اخبار

پویش دوشنبه های ورزش و کار در شرکت مهرآب بهشت سبلان برگزار شد

پویش دوشنبه های ورزش و کار
رئیس هیات و اداره ورزش کارگری استان اردبیل گفت: پویش دوشنبه های ورزش و کار با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرکت مهر آب بهشت سبلان با شعار ورزش، بهروری و تولید برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل، زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار در شرکت مهر آب بهشت سبلان  با حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران، و رئیس هیات و ادراه ورزش کارگری استان اردبیل با شعار ورزش، بهروری و تولید برگزار شد.
علی مهری گفت: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش از سوی فدراسیون ورزش کارگری و با تلاش انجمن ورزش‌های همگانی کارگران کشور مطرح و از سال گذشته تا کنون برنامه موفق و تاثیرگذار در سطح کارخانجات بزرگ استان اردبیل به اجرا درآمده است.
 وی با اشاره به برگزاری این پویش در شهرستان نیر افزود: با توجه به استقبال جامعه کارگری و به ویژه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و اثرگذاری مطلوب این پویش، هیات ورزش کارگری بر آن شد تا در مرحله بعدی ضمن انسجام بخشی به این برنامه نسبت به تسری این پویش به سایر شهرستان های در چارچوب قوانین و پروتکل های بهداشتی جاری اقدام کند.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل اظهار کرد: این مراسم با حرکات ورزشی شاد و حرکات ایروبیک در محیطی شاد و نشاط آور انجام شد و کارکنان اقدام به حرکات کششی و حرکات آهسته و شاد ورزشی کردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل، این پویش با همکاری  هیات ورزش کارگری اردبیل و مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل انجام شد.

 

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید