اخبار

تهیه 1500بسته معیشتی توسط کارگران و کارفرمایان اردبیلی در بحران کرونا

پخش 1500 بسته غذایی توسط کارگران و کارفرمایان اردبیلی
رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل گفت: تعداد 1500 بسته غذایی در قالب کمک مومنانه کارگران و کارفرمایان اردبیلی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل در رزمایش شیفت ایثار که به همت کارفرما و کارگران کارخانه نگین زرین چوب اردبیل برگزار شد گفت: نیروی انسانی ماهر سرمایه هر کشوری بوده و در این بین کارگران به عنوان بازوی توسعه ای واحدهای تولیدی و صنعتی نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

وی گفت: عینیت بخشیدن به شعار سال برعهده تولیدکنندگان و جهادگران عرصه صنعت است که با رعایت اصل سه جانبه گرایی، بهبود وضع اقتصادی، رفع مسائل حوزه کارگری و حمایت از کارفرمایان این امر تحقق پیدا می‌کند.

قاسم رحیمی اظهار کرد: کارگران آمیزه‌ای زیبا از صبر و بردباری هستند که در شرایط سختی که بیماری ناشناخته کرونا همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داده است  این قشر با همدلی و رشادت خود با تمام توان برای پاسداری از چرخه زندگی مردم لحظه‌ای دست از کار نکشیده و برای حفظ سلامتی شهروندان در قالب ساخت و تهیه اقلام بهداشتی سینه سپر کردند.

وی تصریح کرد: امروز با مجاهدت های کارگران در ایام شیوع ویروس کرونا در کارخانه ها و واحدهای تولیدی استان برنامه شیفت ایثار اجرا می شود که در آن کارگران داوطلبانه یک ساعت تا یک روز مبلغ دستمزد خود را با تهیه سبد معیشتی در اختیار نیازمندان می گذارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان کرد: پویش جشن دست یاریگر عنوان برنامه ای با هدف ترغیب کارفرمایان و تولید کنندگان برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا است تا در قالب آن خیرین و تولید کنندگان کمک های مؤمنانه را خودشان به دست نیازمندان برسانند.

وی گفت: طی برنامه مشترک در سطح استان تعداد 1500بسته غذایی در قالب کمک مومنانه کارگران و کارفرمایان اردبیلی تهیه شده و بین نیازمندان پخش می شود.

 

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید