اخبار

پویش دوشنبه های ورزش و کار در شرکت صنایع مشگین لبن برگزار شد

پویش زنگ ورزش کارگری
رئیس هیات و اداره ورزش کارگری استان اردبیل گفت: پویش دوشنبه های ورزش و کار با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرکت صنایع مشگین لبن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل، زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار در شرکت صنایع مشگین لبن با حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران، و رئیس هیات و ادراه ورزش کارگری استان اردبیل برگزار شد.
علی مهری گفت: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش از سوی فدراسیون ورزش کارگری و با تلاش انجمن ورزش‌های همگانی کارگران کشور مطرح و از سال گذشته تا کنون برنامه موفق و تاثیرگذار در سطح کارخانجات بزرگ استان اردبیل به اجرا درآمده است.

وی با اشاره به برگزاری این پویش در شهرستان مشگین شهر افزود: با توجه به استقبال جامعه کارگری و بویژه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و اثرگذاری مطلوب این پویش، هیات ورزش کارگری بر آن شد تا در مرحله بعدی ضمن انسجام بخشی به این برنامه نسبت به تسری این پویش به سایر شهرستان های در چارچوب قوانین و پروتکل های بهداشتی جاری اقدام کند.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل اظهار کرد: این مراسم با حرکات ورزشی شاد و حرکات ایروبیک در محیطی شاد و نشاط آور انجام شد و کارکنان اقدام به حرکات کششی و حرکات آهسته و شاد ورزشی کردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری اردبیل، این پویش با همکاری  هیات ورزش کارگری اردبیل و مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل انجام شد.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید