اخبار

۱۸۵ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی کرونا به مشاغل پرداخت شد

تسهیلات حمایتی کرونا مشاغل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: مبلغ ۱۸۵ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی کرونا به تعداد ۱۸۰۰ کسب و کار پرداخت شد.

به گزارش روابطعمومی اداره کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی؛ ششمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و جهش تولید استان اردبیل با موضوع وضعیت پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا به کسب و کارها و ابلاغ سهم استان از محل مرحله پنجم اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری با حضور استانداری مدیران داستگاه های اجرایی و بانکی برگزار شد.

قاسم رحیمی در این جلسه با اشاره به عملکرد قابل قبول استان نسبت به وضعیت کل کشور در پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا گفت: تاکنون ۱۸۵ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی کرونا به بیش از ۱ هزار و ۸۰۰ متقاضی و کشب و کار آسیب دبده از کرونا پرداخت شده است.

وی با تاکید بر لزوم همراهی بانک ها در تسریع روند پرداخت ها گفت: تعداد بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ کسب و کار جهت دریافت تسهیلات به با نیاز مالی هزار و 300 میلیارد ریال به بانک‌ها معرفی شده و در انتظار دریافت تسهیلات هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه محل تسهیلات پرداختی به هیچ عنوان از منابع داخلی بانک نیست گفت: بانک ملزم به پرداخت تسهیلات بر اساس دستورالعمل ارسالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد ملی مقابله با کرونا هستند.

پرداخت مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی ابلاغ شد

قاسم رحیمی با عنوان اینکه مرحله پنجم پرداخت تسهیلات حمایت از طرح های اشتغال روستایی و عشایری به استان ها ابلاغ شده است، خاطر نشان کرد: پرداخت این تسهیلات در قالب متمم با اولویت طرح های نیمه تمام و بر اساس دستورالعمل خواهد بود.

دبیر کارگروه تخصصی اشتغال و جهش تولید استان اردبیل گفت: مبلغ ۸۰۰ میلیارد ریال سهم استان از محل مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی خواهد بود.
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید