اخبار

طرح ارتقا هتلینگ بخش مردان بیمارستان تامین اجتماعی ارس افتتاح شد

افتتاح هتلینگ بیمارستان ارس
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح ارتقا هتلینگ بخش مردان بیمارستان تامین اجتماعی ارس پارس آباد با اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ در راستای افزایش خدمات درمانی به مخاطبین و بیمه شدگان تامین اجتماعی آئین افتتاح طرح ارتقا هتلینگ بخش مردان بیمارستان تامین اجتماعی ارس توسط نماینده شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی انجام شد.

عباس جهانگیرزاده در این برنامه ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات کارکنان و ریاست بیمارستان تامین اجتماعی ارس پارس آباد، اقدامات انجام شده در حوزه درمان تامین اجتماعی این شهرستان را مثبت و امیدوار کننده دانست و از مسئولین خواست فازهای بعدی طرح ارتقا هتلینگ و استاندارد سازی بخش های این بیمارستان را شروع کنند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به تمهیدات، برنامه ریزی و تامین بودجه سازمان تامین اجتماعی برای طرح ارتقا هتلینگ و استانداری سازی بخش های بیمارستانی افزود: با بهره برداری از این طرح، فضای فیزیکی درمانی، سطح کیفی رسیدگی به بیماران و همچنین رضایت مندی خدمات گیرندگان و بیمه شدگان سازمان افزایش می یابد.

قادر برجی عنوان اینکه هتلینگ و استانداردسازی دو بخش بلوک زایمان و بخش مردان که در یک سال اخیر  به پایان رسیده، اظهار داشت: به زودی طرح توسعه ای و عمرانی اورژانس با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال و طرح ارتقا هتلینگ و استاندارد سازی بخش جراحی عمومی زنان این بیمارستان را شروع می کنیم.

وی در پایان اعتبار هزینه شده برای این پروژه را ۱۱ میلیارد ریال عنوان کرد.

۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید