اخبار

دست یاری گر کارگران و کارفرمایان اردبیلی برای نیازمندان آسیب دیده از کرونا

دست یاری گر کارگران
رئیس شورای قشر بسیج کارگری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل: جشنواره دست یاری گر و شیفت ایثار با مشارکت کارگران و کارفرمایان خیر در راستای همدلی و کمک به نیازمندان آسیب دیده از از ویروس کرونا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ جلسه مجمع شورای قشر بسیج کارگری با موضوع اجرای مرحله دوم جمع آوری کمک های مومنانه تحت عنوان جشن دست یاری گر و اجرای شیفت ایثار با خضور بسیجیان جامعه کار و تولید در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل برگزار شد.

قاسم رحیمی؛ رئیس شورای قشر بسیج کارگری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این جلسه گفت: جشنواره دست یاری گر و شیقت ایثار با مشارکت کارگران و کارفرمایان خیر در راستای همدلی و کمک به نیازمندان وآسیب دیدگان از ویروس کرونا برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این رزمایش به منظور آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن طراحی شده است، افزود: در دوران ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب ۱۴ هزار شهید از جامعه کارگری تقدیم انقلاب شده است و اکنون نیز کارگران در جنگ اقتصادی برای همراهی با انقلاب و کمک به اقتصاد کشور اقداماتی از قبیل اضافه کاری بدون دستمزد با عنوان شیفت ایثار و یا کمک به جمع‌آوری ضایعات کارخانه‌ها، تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها، ایمنی و بهداشت و ... در مراکز کار و تولید سراسر کشور در قالب رزمایش انجام خواهند داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: کارگران شریف با وجود فشارهای اقتصادی سنگرهای نبرد را ترک نکرده و با ایثار و از خود گذشتگی در حمایت از کالای ایرانی ، کار رایگان انجام می‌دهند و در مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشور گام برمی‌دارند.

وی افزود: کارفرمایان و خیرین اردبیلی در مرحله اول کمک های مومنانه حرکت بی بدیل انجام داده و در راستای کمک به افراد نیازمندی که با شیوع ویروس کرونا آسیب بیشتری دیده بودند چندین هزار بسته غذایی با محوریت جامعه کار و تولید بین آنها پخش شد.

بهرمندی اقشار آسیب پذیر از کمک‌های مؤمنانه و رونق تولید

در ادامه این جلسه معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس اردبیل (ع) گفت: جشن دست یاری گر عنوان برنامه ای است با هدف ترغیب کارفرمایان و تولید کنندگان برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا است و در این برنامه سعی می‌شود خیرین و تولید کنندگان خود صحنه گردان این برنامه باشند وکمک های مؤمنانه را خودشان به دست نیازمندان برسانند.

سرهنگ پاسدار شکر عبدی با بیان اینکه این رزمایش  برای بهره‌مندی اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا اجرا خواهد شد، تصریح کرد: بسیج کارگری همواره در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان و استکبار جهانی بوده است و در این جهت به اجرای برنامه‌های مختلفی می‌پردازد.

وی افزود: به مناسب 14 مرداد روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انساتی شیفت ایثار  از تمامی کارگران دعوت می‌شود تا با اهدای یک ساعت تا یک روز از دستمزد خود تحت عنوان شیفت ایثار در نهضت کمک مؤمنانه شرکت کنند و این کمک‌ها می‌تواند به صورت خدمات اجتماعی، فنی و تعمیرات به نیازمندان تعریف شود.

۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید