اخبار

نماینده مردم بیله سوار و پارس آباد:

رویکرد دولت به سمت مشاغل بزرگ باشد

اشتغال در اردبیل
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی و رویکرد دولت به سمت مشاغل بزرگ با ضریب پایداری بالا باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: رویکرد اصلی ما به سمت جذب منابع و تسهیلات برای طرح‌های اشتغالی بزرگ و با پایداری بالا با همکاری بانک‌ها خواهد بود.

عباس جهانگیرزاده با عنوان اینکه پارس‌آباد نگاه یکسان به شهرستا‌ن‌ها یکی از شعارهای اصلی انقلاب مستضعفین است افزود: شهرستان پارس آباد از نظر جمعیت، وسعت و درآمد بعد از اردبیل دومین شهرستان استان است‌ که لازم است تمامی سیاست گذاری های دستگاه های دولتی استان بر همین مبنا باشد.

وی با تاکید بر اینکه نابرابری‌های اجتماعی در کشور باید برچیده شود گفت: ظرفیت‌های بالای پارس‌آباد در اشتغال‌زایی یکی از مزایای شهرستان جهت دریافت منابع تسهیلاتی با توجه به عقب ماندگی گذشته این شهرستان است.

نماینده مردم شهرستان های بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برنامه ریزی و ارائه خدمات متناسب با چهارچوب‌های قانونی و اداری و پاسخگویی به مردم یکی از موضوعاتی هست که باید تفکر مدیریتی تبدیل شود.

عباس جهانگیرزاده گفت: به دنبال ورود به عزل و نصب ها نیستیم ولی حمایت از مدیران موجود که دارای تجربه موفق هستند از رویکردهای اصلی است.

لزوم رعایت اصل سه جانبه‌گرایی در عمل به قانون

قاسم رحیمی در ادامه این نشست با بیان اینکه وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی بزرگترین مجموعه اجتماعی ارائه خدمات دولتی است گفت: برنامه‌ها و موضوعات کلان ویژه شهرستان‌ پارس‌آباد و بیله‌سوار بر اساس اختیارات و وظایف موجود با همراهی نمایندگان پیگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت و اختیارات قانونی موجود در راستای استفاده مناسب از ظرفیت‌ها احصا شده است افزود: توازن در سرمایه‌گذاری شرکت‌های زیرمجموعه وزارت از مطالبات اصلی استان در راستای محرومیت‌زدایی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: رسیدگی به حق و حقوق کارگران بر اساس رعایت اصل سه جانبه‌گرایی و رعایت تعادل بین کارفرمایان و کارگران در اجرای قانون از وظایف خطیر این اداره کل است.

وی اظهار کرد: جذب به موقع و ۱۰۰ درصدی تسهیلات اشتغال‌زا و عقد قرارداد و پرداخت ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی با نرخ سود پایین از دیگر موضوعاتی است که در این اداره کل اتفاق افتاده است که امروز تاثیر آن را در گسترش کشت گلخانه ای این شهرستان هستیم.
۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید