اخبار

مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی ابلاغ شد

مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اربیل: سهم استان اردبیل از مرحله پنجم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ پنجمین جلسه شورای هماهنگی دستگا‌ه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و معاون هماهنگی اقتصادی استانداری اردبیل برگزار شد.

ارژنگ عزیزی در این جلسه گفت: یکی از مطالباتی که مجمع نمایندگان استان می توانند پیگیری کنند قرار دادن استان اردبیل و یا حداقل شهرستان های محرومی همانند خلخال و کوثر در ردیف استان ها و یا شهرستان های محروم کشور به منظور برخوردای از مشوق های خاص در حوزه سرمایه گذاری و تولید است.

معاون استاندار هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل تاکید کرد: برای توسعه متوازن منطقه ای سطح بندی استان ها به لحاظ میزان برخورداری هستیم.

وی در رابطه با پذیرش و پرداخت تسهیلات مورد نیاز برخی از طرح ها و واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرستان های خلخال و کوثر از محل مرحله پنجم اشتغال پایدار روستایی و عشایری که در جلسات کارگروه استانی ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد هفته های گذشته مصوب شده، قول مساعد داد.

عزیزی افزود: با توجه به ابلاغ سهم استان از تسهیلات متمم اشتغال روستایی پرداخت مابقی این تسهیلات به زودی عملیاتی خواهد شد.

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید