اخبار

تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت زمینه ساز اشتغال مولد است

تقدیر از مربیان فنی و حرفه ای
رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردبیل گفت: اشتغال مولد محصول تلفیق دانش و مهارت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: قاسم رحیمی به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان های پارس آباد و بیله سوار همزمان با روز بزرگداشت مهارت با حضور در مرکز بانوان آموزش فنی و حرفه ای پارس آباد فرا ریدن این روز را به مربیان این مرکز تبریک گفتند.

وی با اشاره به تلفیق نام جهش تولید با آموزش های مهارتی گفت: بی شک توسعه و بسط آموزش های مهارتی نیازمند همت بی شائبه همه دست اندرکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردبیل اظهار کرد: تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی، تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد.

قاسم رحیمی افزود: رسالت آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های غیر رسمی در تربیت نیروی کار متخصص در بخش های مختلف و ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین و دانش آموختگان دانشگاهی و کارجویان نقش بسزایی در توسعه پایدار این استان خواهد داشت.


۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید