اخبار

2450 متقاضی تسهیلات کرونایی در شهرستان اردبیل به بانک معرفی شدند

پرداخت تسهیلات حمایتی برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: تعداد 2450 متقاضی از محل تسهیلات کرونایی در شهرستان اردبیل جهت اخذ تسهیلات کرونا به بانک ها معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان اردبیل با حضور مسئولین شهرستانی و مدیران بانکی در محل فرمانداری شهرستان اردبیل برگزار شد.

اصغر مناف زاده، مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل هدف از برگزاری این جلسه را بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح تسهیلات کرونایی در شهرستان عنوان کرد.

به گفته وی تاکنون از محل این طرح تعداد 2450 متقاضی با اعتبار 285700 میلیارد ریال بعد از تایید دستگاه های اجرایی شهرستان در سامانه کارا به کارتابل بانک های عامل ارجاع شده و تاکنون برای تعداد 124طرح با اعتبار 12 میلیارد ریال با اشتغالزایی 150 نفر تسهیلات از سوی بانک های عامل پرداخت شده است.  

به گزارش روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، در این جلسه مقرر گردید دستگاه های اجرایی و بانک های عامل ضمن اطلاع رسانی به متقاضیان جهت مراجعه و تکمیل پرونده، روند پرداخت تسهیلات تسریع نمایند. همچنین مقرر گردید جلسات پی گیری به صورت 15 روز برگزار و موانع تسهیلات احتمالی پی گیری و رفع گردد.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید