اخبار

همکاری‌های ترویجی تعاون و جهاددانشگاهی اردبیل شکل می‌گیرد

همکاری‌های ترویجی تعاون و جهاددانشگاهی اردبیل
ناصر نعمتی: با اجرای برنامه‌های آموزشی و ترویجی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان توسط جهاددانشگاهی زمینه‌ لازم برای کارآفرینی و اشتغال فعالان این حوزه فراهم می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مدیر تعاون استان اردبیل در جلسه هماهنگی اجرای برنامه‌های عملیاتی حوزه تعاون با همکاری جهاد دانشگاهی استان گفت: به منظور بهره مندی از آثار رشد تعاونی‌ها تبدیل مجموعه‌های سنتی به تعاونی‌های مدرن و گذر از این مسیر در دستور کار قرار گرفته است.

ناصر نعمتی  با بیان اینکه توسعه تعاونی‌ها رونق اشتغال و تولید را در پی خواهد داشت، اضافه کرد: برای بهره مندی از آثار رشد تعاونی‌ها تبدیل مجموعه‌های سنتی به تعاونی‌های مدرن و گذر از این مسیر در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه راهبردهای هفت گانه ابلاغی بخش تعاون در اردبیل با جدیت در دستور کار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: در طول سالجاری برنامه‌های طراحی شده با بهره گیری از کارشناسان مجرب اجرایی می‌شود که در این راستا برنامه‌های آموزشی را با همکاری جهاددانشگاهی اجرا خواهیم کرد.

نعمتی با اشاره به همکاری های سابق گفت: تجارب و نتایج ارزشمندی در همکاری های قبلی با جهاددانشگاهی داریم و امیدواریم این روند را همچنان ادامه دهیم.

مدیر تعاون استان اردبیل افزود: به منظور بهره مندی از آثار رشد تعاونی‌ها تبدیل مجموعه‌های سنتی به تعاونی‌های مدرن و گذر از این مسیر در دستور کار قرار گرفته است.

توانمندسازی تعاونگران از برنامه‌های جهاددانشگاهی در حوزه تعاون است

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت:  ارتقای مهارت و توانمندسازی تعاونگران از برنامه‌های آموزشی و ترویجی جهاددانشگاهی استان اردبیل در حوزه تعاون استان است.

وی با اشاره به اهمیت بخش تعاون در اشتغال و توسعه استان، ادامه داد: در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه همکاری فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی استان اردبیل، کرسی‌های تعاون و کارآفرینی در استان برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه برگزاری کرسی‌های تعاون و کارآفرینی موجب پرورش افراد خلاق، نوآور و کارآفرین در جامعه می‌شود، یادآور شد: آشنایی تعاونگران با چارچوب کسب و کار موفق و نقش کارآفرینی در توسعه تعاونی‌ها از اهداف مهم برگزاری این کرسی‌ها است.

کوهی ادامه داد: این کرسی‌ها با رویکرد برگزاری کارگاه، همایش و سمینار و تورهای ترویجی و آموزشی در حوزه تعاون و کارآفرینی و ارایه مشاوره‌ها به منظور کمک افراد برای تشکیل شرکت‌های تعاونی کارآفرینانه و همچنین بسترسازی برای ایجاد شرکت‌های تعاونی دانش بنیان، از برنامه‌های جهاددانشگاهی استان اردبیل است.


۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۸:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید