اخبار

ضربه اقتصادی هدف اول دشمنان در تضعیف نظام است

ضربه اقتصادی هدف اول دشمنان در تضعیف نظام است
رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل گفت: دشمنان با تمام قوا درصدد ضربه زدن به توان اقتصادی نظام بوده و کارگران سربازان خط مقدم سنگرهای این جبهه اقتصادی هستند

به گزارش روابط عومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردببیل؛ مسئول شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل ظهر امروز در نشست سالیانه مجمع کارگران را سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی دانست و گفت: دشمنان با تمام قوا درصدد ضربه زدن به توان اقتصادی نظام هستند اما کارگران و کارفرمایان ما با تمام توان با آنان مبارزه می‌کنند.

 وی عنوان کرد فعال سازی واحدهای راکد اقتصادی در بخش، صنعت، کشاورزی و خدمات یکی از اولویت خای اصلی استان در طی سال های گذشته است که این مهم با همکاری و تعامل مناسب بین دستگاه های اجرایی و بانک ها به وقوع پیوسته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: اجرای طرح های توسعه و به حداکثر رساندن توان تولید واحدهای اقتصادی در شرکت های موفق در قالب حمایت های تسهیلاتی دنبالخواهد شد.

رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل با اشاره به شناسایی طرح های نیمه تمام در سطح استان گفت: برخی از طرح ها اشتغال روستایی به جهت مواجهه با افزایش نرخ تورم در اتمام طرح با مشکل رو به رو شده اند که با تخصیص مرحله پنجم اعتبارات استانی از محل قانون حمایت از اشتغال پایدار روستایی و عشایری فرایندپرداخت تسهیلات درقالب متمم انجام خواهد شد.

وی از تلاش بی‌وقفه دشمنان برای تضعیف اقتصاد کشور خبر داد و تصریح کرد: کارگران در دوران 8 سال دفاع مقدس قدرتمندانه و باعزت در دو جبهه تلاش کردند و امروز نیز بایستی اینگونه باشیم.

قاسم رحیمی با اشاره به لزوم ارتقای کیفیت و افزایش توان رقابی تولیدی با اجناس خارجی گفت: تأمین کالای داخل و افزایش صادرات محصولات ایرانی در گرو ارتقای کیفیت محصولات ساخت داخل است و این مهم بایستی مورد توجه قرار گیرد.

وی بر حفظ استقلال در حوزه اقتصادی تأکید و خاطرنشان کرد: دشمن از گسترش قدرت جمهوری اسلامی ایران هراس دارد و در تلاش برای شکستن محور مقاومت است تا از نشر تفکر بسیجی جلوگیری کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با تأکید بر رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و برای پیروزی در این نبرد بایستی از کالای ایرانی حمایت کنیم و از ظرفیت بخش خصوصی نیز بهره ببریم.

وی در پایان از کمک های مومنانه صاحبان واحدهای تولیدی  به محرومین و نیازمندان در روزهای سخت کرونایی تشکر و قدردانی کرد.

۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید