اخبار

واحدهای تولیدی استان اردبیل حمایت مالی می شوند

واحدهای تولیدی استان اردبیل حمایت مالی می شوند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: حمایت بانکی و همه جانبه از سرمایه گذاران در راستای تحقق شعار جهش تولید، اشتغال و صیانت از نیروی کار انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ استاندار اردبیل و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با هدف بررسی مشکلات بنگاه های اقتصادی این استان به صورت مشترک از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره۲ اردبیل بازدید کردند.

قاسم رحیمی با اشاره احیا واحدهای تولید درکارگروه تخصصی اشتغال و جهش تولید برنامه ریزی شده است گفت: با هدف احیا واحدهای تولیدی راکد سرمایه گذران و کارآفرینان مستقر در شهرک صنعتی در راستای توسعه و افزایش تولید مورد حمایت همه جانبه قرار می گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به رصد مستمر وضعیت بنگاه های اقتصادی عنوان کرد: حمایت بانکی و همه جانبه از سرمایه گذاران در راستای تحقق شعار جهش تولید، اشتغال و صیانت از نیروی کار انجام می شود.

حمایت از سرمایه گذاران مقدمه ای برای جهش تولید است

در ادامه این بازدید استاندار اردبیل تولید ضدیخ برای اولین بار در استان اردبیل را نشانه رشد و توسعه نخبگان صنعت گر دانست و افزود: تولید ضد یخ بدنه هواپیما و آسفالت راه های کشور وارداتی بوده و با احیای یک واحد راکد و تولید این مواد می توان در مناطق گرمسیری با حداقل قیمت تمام شده تهیه کرد.

وی با موافقت اعطای۳ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت کیمیا شیمی اکسین سبلان اظهار کرد: این واحد نیاز به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه در گردش نیاز داشته ۳ میلیارد تومان وام به این واحد اعطا می شود و سرمایه گذار نیز باید تا پایان سال در تولیدروغن ترمز، روغن موتور، روغن هیدرولیک ، روغن دنده و انواع ضدیخ افزایش تولید و اشتغال داشته باشد.

بهنام جو همچنین از واحد تولیدی و صنعتی آذر جارو که تولید کننده انواع دستگاه های نظافت صنعتی بوده بازدید کرد و گفت: این واحد هم با تولید ۷۰درصد قطعات انواع دستگاه های شستشو و نظافت با کیفیت بسیار بالا و بهتر از نمونه های مشابه خارجی با دریافت یک میلیارد تومان وام سرمایه در گردش در افزایش محصولات تغییر ایجاد می کند.

وی افزود: در بازدید از اجرای یک واحد دیگر که عملیات اجرایی آن آغاز شده در تولید سموم زاراعی و باغی فعالیت خواهد کرد که تاپایان سال با ایجاد اشتغال ۱۰۰ نفر در فاز اول و ۵۰۰ نفر در فاز های بعدی فعالیت خواهد کرد.

استاندار اردبیل افزود: خوشبختانه دستگاه های این واحد خریداری شده و به محض اجرای سوله نصب خواهد شد و مبلغ ۲۰ میلیارد تومان نیز برای سرمایه درگردش این واحد وام در نظر گرفته شد.

بهنام جو در ادامه بازدید از محل تولید زغال صنعتی از خاک اره و پوست گردو قول مساعد جهت توسعه این واحد و اعطای وام سرمایه در گردش را داد.

۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید