اخبار

تعاونی های مسکن متخلف به مراجع قضایی معرفی می‌شوند

برخود قضایی با تعاونی های مسکن متخلف
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: هیات مدیره های متخلف تعاونی های مسکن که اقدام به خرید و فروش اراضی فاقد کاربری مسکونی کرده اند به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه بررسی مشکلات تعاونی های مسکن و جلوگیری از بروز تخلف در این حوزه گفت: اعضای هیات مدیره متخلف تعاونی مسکن که با وعده دروغین تغییر کاربری اراضی کشاورزی مردم را فریب داده اند به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه هیچگونه تغییر کاربری برای زمین‌های کشاورزی خارج از حومه شهر در کار نیست تاکید کرد: هرگونه معامله، خرید و فروش و قطعه بندی اراضی کشاورزی توسط شرکت‌های تعاونی مسکن تخلف بوده و برخورد می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد: هیات مدیره‌های متخلف تعاونی‌های مسکن به دستگاه قضا معرفی می‌شوند و هیچگونه چشم پوشی در این حوزه با متخلفین نخواهیم داشت.

وی با تاکید به اینکه از نفوذ اشخاص و نهادها جهت هرگونه اعمال نفوذ برای تغییر کاربری اراضی فقد کاربری مسکونی باید جلوگیری شود گفت: واگذاری اراضی با کاربری غیر مسکونی برای شرکت های تعاونی مسکن ممنوع است.
رحیمی با اشاره به ممنوعیت قانونی شرکت های تعاونی مسکن ادارات در این خصوص افزود: آگاه سازی روستائیان به وضعیت موجود و پیگیری برگشت به حالت اولیه و فسخ قراردادها توسط هر دو طرف موضوع ضروری است با همکاری دستگاه های مرتبط انجام شود.

وی تاکید کرد: مردم فریب وعده‌های دروغین کلاهبرداران و زمین‌خواران درخصوص تغییر کاربری اراضی کشاورزی را نخورند.
۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید