اخبار

صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل 6 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به زندانیان آزاد شده پرداخت کرد

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به زندانیان آزاد شده
سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از پرداخت 6 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی با نرخ کارمزد 4 درصد به مددجویان معرفی شده از امور زندانها و اقدامات تامینی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ هادی بابائی مهر سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با نرخ کارمزد 4 درصد به مددجویان معرفی شده از امور زندانها و اقدامات تامینی خبر داد.

می گفت: صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل در حال حاضر از محل تفاهم نامه فیمابین صندوق و سازمان امور زندانها  برای مددجویان معرفی شده مبلغ 6 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به تعداد 34 نفر جهت ایجاد کسب و کار و کمک به اشتغالزایی آنان پرداخت کرده است.

بابائی مهر گفت : اشتغال و کسب درآمد مهمترین دغدغه زندانیان آزاد شده است و برای رفع این نگرانی تمامی مددجویان آزاد شده از سوی صندوق کارآفرینی امید برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی حمایت می شوند.

وی خاطر نشان کرد : مددجویان معرفی شده به صندوق در کمترین زمان ممکن نسبت به پذیرش اقدام و مراحل تکمیل پرونده را سپری می کنند و این صندوق نیز صرفاً به اعطای تسهیلات بسنده نکرده و همواره وام گیرندگان این صندوق به عنوان عضوی از مجموعه پس از اعطای تسهیلات نیز مورد حمایت قرار می گیرند.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹
صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید